• office@smartree.com
  • 021 301 90 90

Payroll Team Leader

Home > Cariere > Payroll Team Leader

Esti pasionat de salarizare & consultanta si ai avut ocazia sa coordonezi o echipa de specialisti in domeniu? Detii abilitati excelente de comunicare si doresti sa lucrezi intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic? Atunci, te asteptam in echipa Smartree!

Cerinte​:

• Minimum 5 ani experienta in domeniu;
• Cunostinte foarte bune privind legislatia muncii si sistemul de salarizare romanesc;
• Capacitate de organizare si coordonare a proiectelor desfasurate simultan;
• Persoana dinamica, proactiva;
• Limba engleza – nivel avansat.

Responsabilitati:

• Planificarea si coordonarea proceselor de salarizare alocate echipei din care vei face parte;
• Implicarea in analiza si implementarea modificarilor legislative;
• Informarea periodica a clientilor in legatura cu modificarile din domeniu;
• Acordarea de suport si consultanta clientilor externi si interni;
• Colectarea si centralizarea tuturor informatiilor justificative privind statul de plata (pontaje, concedii medicale, de odihna, modificari de salarii, prime, bonusuri etc.) pentru clientii alocati;
• Efectuarea calcului salarial, intocmirea statului de plata si a centralizatoarelor de impozite si taxe datorate statului;
• Intocmirea declaratiilor privind obligatiile catre institutiile statului;
• Intocmirea diverselor rapoarte legale sau solicitate de client.

Nota de confidentialitate: Aplicand la acest job va asumati ca ati luat la cunostinta informatiile privind prelucrarea datelor cu caracter personal din CV in cadrul procesului de recrutare, conform Politicii de Confidentialitate.

A aparut o eroare la trimiterea fisierului!
Formatul permis: '.pdf'. Dimensiune maxima fisier 5MB.
CV-ul dvs. a fost trimis!
    Nu am CV disponibil
Inchide [x]

Aplicatia dvs. a fost trimisa!
Datele introduse nu sunt valide! Verifica codul captcha!
Trimite

Abonati-va la newsletter-ul Smartree pentru a fi la curent cu toate noutatile din domeniul HR

Sunt de acord cu prelucrarea adresei de e-mail doar pentru asigurarea serviciului de Newsletter, conform cu Politica de Confidentialitate.